Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 roku w Naszej szkole uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Po przywitaniu przez prowadzących i odśpiewaniu Hymnu, Pani Dyrektor przywitała zebranych na uroczystości i podała najważniejsze informacje dotyczące pracy szkoły. Po niej głos zabrali zaproszeni goście. Uroczystość zakończyła się krótką częścią artystyczną..
     Wakacje już dobiegły końca, uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału wrócili do murów naszej kochanej szkoły.
Drugiego września, po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie, wszyscy spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020.
     Po odśpiewaniu hymnu narodowego – Mazurka Dąbrowskiego zabrała głos Pan Dyrektor Janina Zając. Gorąco powitała wszystkich uczniów, rodziców, zaproszonych gości oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie.
     Pani Dyrektor przedstawiła poszczególne klasy oraz wychowawców i życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności a nauczycielom satysfakcji z pracy. Do życzeń dołączył zastępca Prezydenta Miasta Legionowo Pan Piotr Zadrożny. Tymczasem ks. Samuel Szociński udzielił błogosławieństwa na nowy rok szkolny.
      Na akademii przygotowanej przez klasy III a i III c pod kierunkiem Pani E. Burdyńskiej i Pani A. Jaworskiej dzieci zaprezentowały występ wokalny i artystyczny.
Po oficjalnym zakończeniu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z uśmiechem i radością rozeszli się do klas, na pierwsze powakacyjne spotkanie.
     Wierzymy, że ten rok szkolny będzie bardzo udany, fascynujący i pełen ciekawych przeżyć.

Umieszczono: 02.09.2019 r., godz. 12.14