,, Sto pytań w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski"

Znamy wyniki. Zwycięzcom gratulujemy!.
W dniu 9 stycznia w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sulejówku odbył się II etap (finał) diecezjalnego konkursu
,, Sto pytań w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski",
w którym wzięli udział nasi uczniowie z kl. VII b, Ewelina Kwiatosz i Bartosz Niewiatowski.
Po podsumowaniu wyników, poczęstunku i obejrzeniu filmu ks biskup Marek Solarczyk, oraz burmistrz Sulejówka podziękowali uczestnikom za udział w tak zaszczytnym konkursie i wręczyli finalistom i wszystkim uczniom biorącym udział w finale nagrody rzeczowe i pieniężne.
Ks biskup i pan burmistrz podziękowali także opiekunom,i wręczyli im drobne upominki w dowód wdzięczności za przygotowanie uczniów do konkursu.
Przy okazji wszyscy mogliśmy zobaczyć dworek marszałka Józefa Piłsudskiego.
Za bardzo miłe przyjęcie nas w szkole w Sulejówku wszystkim osobom odpowiedzialnym za konkurs , także naszym uczniom
oraz ich rodzicom bardzo dziękuje dyrekcja naszej szkoły oraz opiekun.

Umieszczono: 13.02.2019 r., godz. 20.13