III etap rozgrywek w mini koszykówce chłopców

Gratulujemy....
W dniu 18 grudnia w Wołominie odbył się trzeci etap rozgrywek (rozgrywki międzypowiatowe) w mini koszykówce chłopców. Wystartowało 5 szkół reprezentujących 5 powiatów: SP Piaseczno, SP3 Legionowo, SP Celestynów, SP 7 Nowy Dwór Mazowiecki, SP Tłuszcz.

Nasza szkoła znalazła się grupie A ze szkołami z Nowego Dworu i Celestynowa. Pierwszy mecz to istny horror, prowadzenie zmieniało się co chwilę, w ostatecznym rozrachunku po 3 dogrywkach wygrywamy 30:27. W drugim meczu również wynik oscylował w okolicach remisu, nasi chłopcy zachowali jednak więcej zimnej krwi i wygrywamy 16:13 meldując się tym samym w finale, w którym spotykamy się z Piasecznem. Tutaj nie mieliśmy już nic do powiedzenia, zmęczenie dało o sobie znać, przeciwnik był skuteczniejszy i przegrywamy wyraźnie 33:9.

W ostatecznym rozrachunku Nasza Szkoła zajmuje II miejsce i zdobywamy srebrne medale co na tym szczeblu rozgrywek jest naszym najlepszym osiągnięciem od ładnych paru lat.

Skład srebrnych medalistów SP3 Legionowo:

1. Jakub Dadas
2. Adrian Krajewski
3. Oliwier Całkowski
4. Bartosz Kraszewski
5. Krystian Kocoł
6. Marek Grabowski
7. Eryk Kwiatosz
8. Joel Oliviera
9. Damian Romanowicz
10. Mateusz Zawadka
11. Kacper Szczepański

opiekun: Przemysław Raczyk

WIELKIE GRATULACJE dla chłopców !

Umieszczono: 22.12.2018 r., godz. 16.47