Gospodarstwo Agroturystyczne Koziołek i stajni Cavaletto

Wycieczka autokarowa.
Dnia 18 października br. uczniowie z klas 1c, 1d - pod opieką wychowawców i nauczycieli: Pani Edyty Brząkała , Pani Beaty Nagel, Pani Małgorzaty, Pani Danuty, wzięli udział w wycieczce autokarowej do gospodarstwa agroturystycznego Koziołek i stajni Cavaletto.

Właścicielka zanim zaczęła nas oprowadzać powiedziała jak mamy się zachowywać, aby nie spłoszyć koni, opowiedziała ciekawostki o bocianach, które mają gniazdo w gospodarstwie. Po ciekawej wypowiedzi poszliśmy zwiedzać stajnię, siodlarnię, ujeżdżalnię a nawet karuzelę dla koni. Najprzyjemniejszą częścią wycieczki była jazda konna pod okiem instruktorów.
Na zwiedzanie sielskiego terenu, gospodarz przygotował przejażdżkę traktorem i wozem do lasu.  Po powrocie z lasu, zgłodniałe dzieci udały się na odpoczynek do chaty, gdzie przygotowane było już ognisko aby upiec sobie kiełbaski.

Umieszczono: 21.10.2018 r., godz. 17.48