Uroczyste Ślubowanie Uczniów klas pierwszych

ŚLUBUJEMY!.
Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie, każdego roku, pierwszoklasiści prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następnie składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania, po której już oficjalnie zostają przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.
W bieżącym roku szkolnym 2018/2019, to niezwykle ważne wydarzenie miało miejsce w dniu 16 października. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Występy dzieci spotkały się z ciepłym przyjęciem i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.
Drodzy Pierwszoklasiści życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości !

Umieszczono: 17.10.2018 r., godz. 15.01