Warsztaty językowe

W dniach 6-20 lipca 2018 r. ....
W dniach 6-20 lipca 2018 r. grupa uczniów z naszej partnerskiej szkoły z 51 Liceum Stosunków Międzynarodowych z Kijowa (Ukraina) brała udział w warsztatach językowych, które odbywał się na terenie naszego miasta i okolic. Młodzież uczyła się języka polskiego i języka angielskiego; brali udział w licznych warsztatach zorganizowanych przez instytucje lokalne: PIK, MOK, Poczytalnia, Muzeum Historyczne Legionowo, Spectrum Sportu, Pływalnia Miejska Legionowo. Oprócz tego poznawali historię, kulturę i obyczaje polskie, zwiedzali Legionowo i okolice, Warszawę oraz Trójmiasto. Warsztaty udało się zorganizować dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Legionowo - Romana Smogorzewskiego oraz innych lokalnych przedsiębiorców i instytucji.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z warsztatów.
Umieszczono: 31.07.2018 r., godz. 11.58