Pełna wrażeń 3-dniowa wycieczka klasy 7B

.
W ubiegłym tygodniu odbyła się trzydniowa wycieczka klasy 7B naszej szkoły podstawowej. Organizatorem wycieczki i jej kierownikiem była wychowawczyni klasy 7B pani Agata Socha. W opiece nad uczniami pomagała jej pani Ewa Lusawa nauczyciel matematyki. Wycieczka miała miejsce w dniach od 8 do 10 maja br. Pierwszego dnia uczestnicy wycieczki zwiedzali Kraków. Odwiedzili Wawel, gdzie zobaczyli wnętrza Katedry na Wawelu, Groby Królewskie i Dzwon Zygmunta, a także Smoczą Jamę. Widzieli też słynne Okno Papieskie, a także byli na Rynku, gdzie podziwiali Sukiennice i Kościół Mariacki. Cały drugi dzień wycieczki uczniowie wraz z opiekunami spędzili w największym i najbardziej nowoczesnym Parku Rozrywki w Polsce czyli w ENERGYLANDII w Zatorze. To był dzień pełen niesamowitych, pozytywnych wrażeń i emocji. Uczniowie mieli ogromną frajdę, korzystając ze wszystkich atrakcji tego Parku Rozrywki. Trzeciego dnia biorący udział w wycieczce siódmoklasiści zwiedzili zabytkową i urokliwą Kopalnię Soli w Wieliczce. Uczniowie wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni bogatsi o nowe doświadczenia i przeżycia.
Umieszczono: 15.05.2018 r., godz. 18.16