O Londynie z Australijką.

Studentki z Australii odwiedzają nas na lekcjach języka angielskiego..
Alex, która przyjechała do naszej szkoły z Australii wraz z nauczycielem języka angielskiego przygotowały lekcję o Londynie. Alex przygotowała prezentacje multimedialną i opowiadała o stolicy Anglii tylko po angielsku, a nauczyciel przyniósł mnóstwo ulotek, pocztówek, informatorów, mapek oraz innych gadżetów przywiezionych z Londynu, aby wzbudzić zainteresowanie uczniów. Nauczyciel również opowiadał o swoich doświadczeniach przeżytych w tym mieście.
Uczniowie dowiedzieli się o:
Zamku Królewskim - The Buckingham Palace,
Parku sąsiadującym z Zamkiem Królewskim -The Green Park,
słynnym Londyńskim Moście -The Tower Bridge,
Atrakcji turystycznej -The London Eye
oraz słynnej ulicy - Oxford Street.
Uczniów najbardziej zainteresowały zdjęcia wykonane w środku kapsuły London Eye oraz mapa panoramy Londynu, którą można zobaczyć ze szczytu "londyńskiego oka". Dzieci czytały gazety w języku angielskim i dowiedziały się o wiele więcej o tym wspaniałym mieście -Londynie. Zaciekawione, zadawały wiele pytań.

Iwetta Rębecka
Umieszczono: 17.04.2018 r., godz. 13.30