Mamy laureatki w I Powiatowym Maratonie Chemicznym

Gratulujemy zwycięzcom.
26 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie odbył się I Powiatowy Dzień Chemii, w ramach którego odbył się konkurs pod nazwą Maraton Chemiczny. To konkurs powiatowy pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Wzięły w nim udział uczennice naszej szkoły z klasy 7A – Małgorzata Kowalczyk i Julia Łączyńska oraz Weronika Janecka wraz z Idą Rostkowską. Małgorzata Kowalczyk i Julia Łączyńska zdobyły tytuł laureata w tym konkursie, a Weronika Janecka i Ida Rostkowska zdobyły tytuł finalisty I Powiatowego Maratonu Chemicznego. Do konkursu przygotowywała uczennice ich nauczycielka chemii – pani Agata Socha, która była także ich opiekunem podczas całego Powiatowego Dnia Chemii. W ramach Dnia Chemii odbyło się także szkolenie dla nauczycieli chemii, biologii i przyrody oraz pokaz efektownych doświadczeń chemicznych.
Naszym uczennicom gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!
Umieszczono: 28.03.2018 r., godz. 18.59