Eliminacje do Warszawskiej Syrenki

klasy I-III.
Dnia 28 lutego odbyły się szkolne eliminacje do XLI Konkursu Recytatorskiego do Dzieci Warszawska Syrenka.
Z poziomu klas młodszych udział wzięło 10-ro uczestników, spośród których jury w składzie Magdaleny Krysik, Edyty Brząkały i Anny Jaworskiej wyłoniło dwie dziewczynki, które będą reprezentowały szkołę podczas eliminacji gminnych.

Talentem recytatorskim i nienaganną dykcją wyróżniły się dwie uczennice klasy IIIe – Zuzia Mydłowska i Justynka Szczepańska, które recytowały kolejno wiersze Jana Kazimierza Siwka „Księżniczka na ziarnku grochu”
oraz Zygmunta Marka Miszczaka „Szkolna dezercja”.
Dziewczynki prócz wysokiej kultury mowy zadbały o odpowiednią interpretację utworu oraz wyraz artystyczny,
czym ujęły serca oceniających.
Trzymamy kciuki za dziewczynki i życzymy im powodzenia podczas kolejnych występów!

Umieszczono: 03.03.2018 r., godz. 15.59