Warsztaty ekologiczne w klasie 3C

Zajęcia w ramach wymiany doświadczeń.....
W dniu 28 lutego 2018 r. klasa 3c pod opieką wychowawcy klasy Pani Edyty Brząkały wzięła udział w przygotowanych warsztatach ekologicznych o oszczędzaniu wody. Warsztaty przygotowała i przeprowadziła Pani Beata Niziołek – nauczyciel przyrody. Warsztaty nawiązywały do zbliżającego się w marcu Światowego Dnia Wody. Uczniowie obejrzeli krótki film ekologiczny „Z Wisły do Wisły – podróż z Kropelkiem”. Odbyła się również pogadanka o oszczędzaniu wody. Następnie uczniowie pracowali w dwóch grupach zadaniowych, gdzie wykonali piękne plakaty, które będą ozdobą w klasie. Wszyscy pracowali bardzo aktywnie podczas warsztatów. Już wkrótce uczniowie tejże klasy wezmą udział w kolejnych warsztatach o tematyce zdrowotnej z elementami języka angielskiego.
Zajęcia zostały zorganizowane w ramach wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami dwóch pionów.
Umieszczono: 01.03.2018 r., godz. 21.25