Lekcja otwarta z przyrody "Podróż do wnętrza człowieka" w klasie 4D

Lekcja w ramach wymiany doświadczeń legionowskich nauczycieli….
W dniu 23 lutego 2018 r. w klasie 4D odbyła się lekcja otwarta z przyrody pt.: „Podróż do wnętrza człowieka”. Lekcję przygotowała i poprowadziła Pani Beata Niziołek – nauczyciel przyrody i biologii. Lekcja otwarta była zrealizowana w ramach wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami szkół legionowskich. Na lekcję przybyli zaproszeni goście: p. Edyta Senderowska z Urzędu Miasta Legionowo, p. Jolanta Dobrowolska i p. Agata Wajcht – wicedyrektorzy SP nr 3, nauczyciele ze szkół legionowskich – Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 8, Zespołu Szkół Salezjańskich oraz nauczyciele naszej szkoły.
Lekcja była utrwaleniem zdobytej już wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania organizmu ludzkiego. W czasie lekcji wykorzystano narzędzia TIK, w tym prezentacje i ćwiczenia interaktywne. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w różnych ćwiczeniach, w tym w grze "Milionerzy". Na zakończenie odbyła się ewaluacja lekcji przez uczniów. Uczniowie pracowali bardzo aktywnie, a efekty ich pracy zostały nagrodzone zdobytymi plusami podczas lekcji.
Po lekcji odbyło się krótkie spotkanie z gośćmi, gdzie wspólnie dokonano ewaluacji zajęć.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w lekcji otwartej.
Beata Niziołek – nauczyciel przyrody
Umieszczono: 23.02.2018 r., godz. 17.41