Sukces Adriana Kocoł

Jury przyznało Adrianowi I miejsce za jego pracę..
Miło nam powiadomić, że uczeń klasy IIIb SP naszej szkoły – Adrian Kocoł został laureatem konkursu bożonarodzeniowego pt. „Anioły są wśród nas” zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie.
Konkurs został objęty patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, a jego rozstrzygnięcie nastąpiło 11 grudnia.
Komisja konkursowa podczas oceny prac brała pod uwagę kryteria takie jak zgodność z tematem, oryginalność rozwiązań, samodzielność, staranność i wrażenia artystyczne. Aniołek Adriana został dostrzeżony przez jury spośród 150 innych, które go otaczały.
Jury przyznało Adrianowi I miejsce za jego pracę.

Wręczenie nagród nastąpi w maju 2018 roku podczas gali podsumowania konkursów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w Szkole Podstawowej nr 8.
Serdecznie gratulujemy!
Umieszczono: 22.12.2017 r., godz. 08.19