Wycieczka klasy 7B

.
W dniu 14 grudnia br. odbyła się wycieczka klasy 7B. Opiekunami podczas wycieczki byli pani Agata Socha wychowawczyni klasy 7B i organizatorka wycieczki oraz pan Krzysztof Krysztoforski. Uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się do Warszawy do Domu Zagadek, gdzie na uczniów czekały cztery tzw. Escape Rooms o różnej tematyce. Uczniowie podzielili się na cztery grupy i każda z grup musiała się wydostać ze swojego tajemniczego, pełnego zagadek pokoju. Uczniowie klasy 7B współpracując ze sobą nawzajem, poradzili sobie z tym zadaniem bez problemu. Wyprawa do Domu Zagadek była dla nich ciekawą przygodą i dobrą zabawą. Drugim punktem wycieczki był przyjazd do Galerii Północnej, gdzie w Cinema City uczniowie obejrzeli film w technologii 3D pt.: „Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi”. W tym dniu była polska premiera tej ósmej części kultowego cyklu „Gwiezdnych wojen”. Uczniowie po pełnym wrażeń dniu z uśmiechami na twarzy wrócili do swoich domów.
Umieszczono: 21.12.2017 r., godz. 18.47