Mała Syrenka

Ib na spektaklu.
Kontynuując tydzień niespodzianek w dniu 08.12.2017 r. odbyło się wyjście do legionowskiego Ratusza na spektakl pod tytułem ,,Mała Syrenka” w wykonaniu Teatru Iluminacji pod patronatem Fundacji Kultury Rzeczpospolitej. W wydarzeniu tym brały udział dzieci z klasy I B Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie.

Któż nie zna tej wzruszającej opowieści o marzeniach, wielkiej miłości, przyjaźni. Za każdym razem jak oglądamy tę bajkę lub jej słuchamy nasze oczy zachodzą łzawą mgiełką. Ach te bajki.....
Występ aktorów, scenografia i treść przedstawienia oraz wątki humorystyczne zaciekawiły dzieci, czego dowodem były głośne nawoływania, okrzyki najmłodszych widzów. Nagrodą dla aktorów i dowodem ogromnego zainteresowania dzieci były burze oklasków i emocje przeżywane podczas przedstawienia.

Umieszczono: 16.12.2017 r., godz. 19.20