Wycieczka klasy 4a i 5a do kina i do Hangaru 646

Edukacyjnie i sportowo....
Uczniowie klasy 4a i 5a w dniu 14.12.2017 r. pod opieką p. J. Michalak, p. A. Jóźwiak i p. B. Niziołek wybrali się na wycieczkę. Pierwszym punktem było kino i film „Coco”, który marzył o karierze muzyka. Głównym bohaterem był zbuntowany młody człowiek, który w swoim życiu kierował się głosem serca. Seans Coco to była prawdziwa uczta dla naszych oczu. Wspaniałe, żywe barwy tworzyły wyjątkowy efekt. „Coco” opowiadał o sile rodziny i o tym co po nas pozostanie. Nie ważne są wszelkie sukcesy za życia i poklask tłumów, liczy się naprawdę tylko to, aby na zawsze pozostać w pamięci chociaż jednej osoby, tej najbliższej. Bo „Coco” to wspaniała i wzruszająca historia o miłości i sile rodzinnych więzi.
Po filmie udaliśmy się do Hangaru 646 na zajęcia sportowe. Zajęcia w hangarze to połączenie rekreacji ze sportem, połączenie zabawy z podstawowymi elementami akrobatyki na trampolinach. Uczniowie i opiekunowie odwiedzili strefę trampolin, rampę, basen z gąbkami, kosze do koszykówki. Wszyscy bawili się świetnie.
Umieszczono: 14.12.2017 r., godz. 19.21