Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka chłopców

Mamy I miejsce.
Dnia 10.11.2017r. w Szkole Podstawowej nr 8 w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody z koszykówki chłopców - Olimpiada Młodzieży. Był to pierwszy poziom rozgrywek - etap miejski. Nasza szkoła broniła tytułu mistrzowskiego z zeszłego roku i stanęła na wysokości zadania. Cały turniej przebrnęliśmy bez porażki notując komplet 3 zwycięstw w rozgrywkach grupowych, półfinale i finale. O naszej sile świadczy fakt, że w półfinale rozprawiliśmy się z przeciwnikiem 26:13, a w finale bez kluczowego zawodnika, który uległ kontuzji daliśmy sobie rzucić gospodarzom turnieju 2 punkty! Finał to 11:2 dla nas i obrona mistrzostwa stała się faktem.

SKŁAD DRUŻYNY MISTRZOWSKIEJ DRUŻYNY:

1. Filip Markiewicz IIIa
2. Maciej Deplewski IIIa
3. Dominik Dąbek IIIa
4. Kuba Barszczewski IIIa
5. Kuba Węgłowski IIIa
6. Mikołaj Dąbrowski IIIa
7. Mateusz Śliwiński IIIa
8. Maksymilian Dudko IIIb
9. Szymon Jurkiewicz IIIb

opiekun: mgr Przemysław Raczyk

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych 24.11.2017r. w Wieliszewie.
Umieszczono: 12.11.2017 r., godz. 12.34