Uroczystość Ślubowania Uczniów klas pierwszych

My uczniowie pierwszej klasy uroczyście Ślubujemy....
Ślubowanie klas pierwszych

Siedemnastego października w naszej szkole odbyła się uroczystość przyjęcia najmłodszych dzieci w poczet uczniów.
Prezydent miasta Pan Roman Smogorzewski osobiście pasował młodych żaków. Kandydaci na uczniów złożyli ślubowanie, zobowiązując się do rzetelnego wypełniania swoich obowiązków i godnego reprezentowania szkoły. Mamy nadzieję, że dotrzymają tych obietnic i staną się chlubą zarówno rodziców jak i nauczycieli oraz rozsławią imię naszej szkoły. Dzieci dostojnie prezentowały się w granatowych biretach z białymi chwostami. Kolejna okazja do włożenia tak wyjątkowego stroju może się nadarzyć nie wcześniej niż za kilkanaście lat. Rodzice byli wzruszeni i równocześnie dumni oglądając swoje pociechy w tak ważnym dla nich dniu. Uroczystość zakończyła się sesją zdjęciową. Oby entuzjazm świeżo przyjętych do społeczności uczniowskiej przetrwał niezmiennie aż do końca ich edukacji.

Umieszczono: 18.10.2017 r., godz. 08.47