Dzień chłopaka w klasie 3a i 3b

Wszystkiego najlepszego ....
W tym dniu szczególnym – września trzydziestego witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń innych przyjemności już nawet nie zliczę.
Nadeszła dziś pora, żeby się przekonać jak wiele zalet posiada męska część naszego grona.
W szranki zaraz staną wybrani rycerze, spośród których chłopca numer 1 jury wnet wybierze
.
Choć nie każdy wygra to już teraz wiemy, że najlepszych chłopaków właśnie w naszej szkole znajdziemy.

Udowodnili nam to dzisiaj chłopcy z klas III a i III b poddając się wielu konkurencjom. Było przyszywanie guzików, wiązanie krawatów , zgadywanie smaków oraz wykazanie się znajomością miast spośród których wywodzą się znane kluby piłkarskie. Tak więc nasi chłopcy musieli wykazać się wszechstronnością. Pięcioosobowe jury składające się z dziewcząt wyłoniło dwóch zwycięzców konkursu: Wojtka Pomaskiego z kl.IIIa i Wiktora Lewandowskiego z kl.IIIa.

Wszyscy chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i podarunki. Po konkursie na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Atrakcje dla dzieci przygotowały panie Beata Zamielska, Agata Obłuska i Paula Włodarczyk.
Umieszczono: 02.10.2017 r., godz. 21.36