Trójka zagrała razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Byliśmy razem z WOŚP.....
Koordynatorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół Nr 3 w Legionowie była pani Agata Socha. Koordynowała ona wszystkie działania związane z WOŚP w naszej szkole. 24 naszych uczniów - wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP. Byli to: z klasy 6B - Faustyna Bralska, Patrycja Karolewska, Zuzanna Ostrowska i Anna Reszke, z klasy 1A gimnazjum – Patryk Biernacki, Patryk Gerej, Julia Matysiak, Michał Piasecki, Adrianna Skrędzelewska i Julia Wasiak, z klasy 1B gimnazjum – Roksana Taperek, z klasy 2A gimnazjum – Zuzanna Krajewska, z klasy 2B gimnazjum – Natalia Kadyszewska i Łukasz Karolewski oraz z klasy 3A gimnazjum - Julita Athitakis, Dominik Kamiński, Martyna Krasna, Klaudia Miłosz, Wiktoria Szymczak, Damian Tarczyński, Julia Witkowska, Michał Witkowski, Aleksandra Wójcik i Jakub Zając. W sztabie w LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie na kiermaszu nasza szkoła miała swoje stoisko "Kramik rozmaitości Trójki", gdzie nasi uczniowie i nauczyciele cały dzień sprzedawali na rzecz Wielkiej Orkiestry przeróżne przedmioty m.in. książki, biżuterię, zabawki i wiele, wiele innych. Te przedmioty przekazali bezinteresownie uczniowie z naszej szkoły, było ich bardzo wielu i praktycznie z każdej klasy począwszy od zerówki skończywszy na klasach trzecich gimnazjum. Wszystkim darczyńcom składamy wielkie dzięki. Nasz kramik z rozmaitościami cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Legionowa. Stoisko już w sobotę przygotowała pani Agata Socha, by w niedzielę ruszyć ze sprzedażą rzeczy od samego rana. Uczniowie - wolontariusze, którzy 15 stycznia pomagali przy naszym stoisku to: z klasy 6B - Wiktoria Chodkowska, Maria Kita i Arkadiusz Nowak, z klasy 6C – Sandra Grabos i Wiktoria Płaczek oraz z klasy 2A gimnazjum – Karolina Ołtarzewska. Nadzór nad kramikiem "Trójki" sprawowały następujące nauczycielki: pani Agata Socha oraz pani Ewa Burdyńska. Należy też wspomnieć o czterech nauczycielkach z naszej szkoły, które w LO im. Konopnickiej liczyły pieniądze zebrane podczas WOŚP, a były to: pani Paulina Dudek, pani Małgorzata Szachniewicz, pani Jadwiga Wojtulewicz i pani Beata Zamielska. W LO im. Konopnickiej odbywały się także m.in. występy wokalne. W sztabie zaśpiewała nasza uczennica z klasy 5B – Weronika Ostaszewska. W sztabie miały miejsce także licytacje wartościowych przedmiotów. Pani Urszula Paszkiewicz przekazała na aukcję koszulkę z podpisami koszykarzy Legii Warszawa. Wszystkim naszym uczniom – wolontariuszom i nauczycielom oraz pozostałym uczniom i rodzicom, którzy wsparli 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dziękujemy serdecznie!

Umieszczono: 18.01.2017 r., godz. 13.53