LEKCJA PRZYRODY W KLASIE 5A

Kolejna odwrócona lekcja przyrody....
W dniu 22.12.2016r. wybrani uczniowie z klasy innowacyjnej matematyczno – przyrodniczej 5A przygotowali dla swoich rówieśników dwie prezentacje multimedialne o Polsce. Łukasz Kojro opowiedział i przedstawił uczniom temat „Tajemnicze zakątki Polski”. Poruszone zostały zagadnienia historyczno – przyrodnicze z różnych miejsc Polski, między innymi Westerplatte, Trzęsacz, Kamienne Kręgi pod Koszalinem, Ostrzyce z wygasłym wulkanem czy Wyspa Władców Ostrów Lednicki. Natomiast Oliwka Górka przedstawiła temat „Podróże po Polsce”, gdzie omówiła położenie i ukształtowanie Polski, ciekawe miejsca Polski. Przypomniała nam również o Parkach Narodowych Polski, formach ochrony przyrody oraz opowiedziała nam o walorach turystycznych naszego kraju.
Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali, co przygotowali dla nich Oliwka i Łukasz. Jednocześnie powtórzyli najważniejsze informacje o Polsce.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne prezentacje.

Umieszczono: 30.12.2016 r., godz. 19.00