GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI

W czwartek 22 grudnia 2016r. w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie uczniowie wystawili w sali gimnastycznej tradycyjne Jasełka pt.: "Otwórzcie nam dobrzy ludzie"..

W przeddzień Świąt Bożego Narodzenia dla aktorów i widzów zgromadzonych na przedstawieniu była to doskonała okazja,
by przypomnieć sobie sceny z Ewangelii opowiadające i narodzinach Jezusa, jak również poczuć niezwykły klimat Świąt.
      Wspaniałe, kolorowe stroje młodych aktorów oraz scenografia przeniosła wyobraźnię widzów w rzeczywistość sprzed dwóch tysięcy lat.
      Uczestnictwo w Jasełkach, odtwarzanie ról poszczególnych postaci Bożego Narodzenia jak i ich radosne oglądanie stwarza przyczynę do okazania wdzięczności Panu Bogu oraz buduje trwałą radość i pokój w społeczności szkolnej.
Umieszczono: 24.12.2016 r., godz. 12.12