Pokaz taneczny

Pokaz taneczny dla uczniów Szkoły Podstawowej.
W dniu 20 października tancerki Szkoły Tańca i Dobrych Manier zaprezentowały uczniom szkoły podstawowej pokaz układów tanecznych, a jednocześnie porwały w wir ruchu większość widowni. Uczniowie poznali podstawowe kroki salsy, hip-hopu, tańcu disco i tańca użytkowego. Bacznie przyglądali się pokazowi, ale również sami odwzorowywali własnym ruchem ciała prezentowane pozycje i układy. Tancerki przybyły do szkoły w towarzystwie ulubieńca dziecięcych kreskówek Sid’a z „Epoki Lodowcowej”, który wraz z nimi uczył się tańczyć, oraz światowej sławy Roberta Lewandowskiego, który poddał się muzyce i pląsał wraz ze wszystkimi zgromadzonymi. Na zakończenie uczniowie uznali, że Sid nauczył się tańczyć, dlatego też w nagrodę otrzymał medal i dyplom. Pełni entuzjazmu, radości i aktywności dzieci nagradzały gromkimi brawami wszystkich występujących tancerzy.

Umieszczono: 20.10.2016 r., godz. 21.36