Ślubowanie i akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Uroczystość ślubowania klasy pierwszej....
Dzień 14 października 2016r. był dniem szczególnym dla pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zespole Szkół
nr 3 w Legionowie. Uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej zdali na ocenę celującą swój pierwszy egzamin przed Dyrekcją szkoły, rodzicami i zaproszonymi gośćmi.

Pierwszacy wkroczyli na salę w strojach galowych i biretach na głowach, by w obecności rodziców, wychowawców, nauczycieli, Dyrekcji szkoły i zaproszonych gości złożyć uroczyste przyrzeczenie. Zanim do tego doszło, zaprezentowały w krótkim programie artystycznym to, czego nauczyły się w pierwszych dniach nauki.

Wreszcie nadszedł czas na ślubowanie i pasowanie na ucznia, którego dokonała Dyrektor szkoły, Katarzyna Janicka. Pierwszaki otrzymały z okazji ślubowania Akty Pasowania.
Po wykonaniu pamiątkowych fotografii, pierwszoklasiści udali się do sali, gdzie czekał
na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Umieszczono: 17.10.2016 r., godz. 13.29