KONKURS "POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS"

Policyjne zmagania naszych uczniów.....
W dniu 18 maja drużyna uczniów naszej szkoły w składzie: Bartosz Kraszewski z klasy IVa, Bartosz Niewiatowski z klasy Vb oraz Dominika Łapacz z klasy VIc wzięli udział w II etapie rejonowym VI edycji konkursu pn. POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS. Organizatorem konkursu była Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie, Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Warszawskim Centrum Sportu Młodzieżowego AGRYKOLA.
W konkursie wzięło udział 11 szkół z okolicy. Zmagania rozpoczęły się od części teoretycznej, która składała się z 20 pytań otwartych i zamkniętych, na które uczniowie odpowiadali drużynowo. Drugą część stanowiły zawody sportowe. Drużyny zmagały się z konkurencjami będącymi namiastką zadań sprawnościowych przeznaczonych dla kandydatów na policjantów.
Po zsumowaniu punktów nasza drużyna zajęła VIII miejsce zdobywając łącznie 54 punkty.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci plecaków.
Opiekunem uczniów była p. Iwona Zawadzka.
Dominice oraz Bartoszom serdecznie gratulujemy.
Umieszczono: 27.05.2017 r., godz. 21.49