Zajączki Wielkanocne jadą do Czech

Tradycją się stało, że nasza szkoła od lat bierze udział w warsztatach i wymianie międzynarodowej.
W tym roku w oddelegowani nauczyciele i uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie udadzą się w dniach 24-28 kwietnia do Materskiej Skoly w Zelec w Czechach. Jest to forma wyróżnienia dla uczniów ale też promocja ich zdolności i talentów. Zwyczajem stało się, że w odwdzięczeniu za gościnę i merytoryczne przewodnictwo nasi uczniowie podarowują naszym zagranicznym sąsiadom upominki. W tym roku wśród darów znalazły się prace najmłodszych uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie pt. „Wielkanocny Zajączek” . Zajmująca I miejsce Martynka Otowska z klasy IIc, Zuzia Mydłowska z klasy IIe, która zajęła II miejsce i wyróżniona Julia Kałęcka z IIc podarowały uczniom partnerskiej szkoły w Czechach wykonane własnoręcznie zajączki. Przekazane prace będą promowały talent uczennic za granicą a nasi południowi sąsiedzi będą mogli podziwiać je w swojej szkole, dostrzegając niezwykłą precyzję, estetykę, staranność i pomysłowość.
Dziewczynkom i ich rodzicom za bezinteresowne przekazanie prac serdecznie dziękujemy.

Umieszczono: 11.04.2017 r., godz. 22.48