Herbatka dla Mamy i Taty

.
W dniu 31 maja uczniowie klas 0-III Szkoły Podstawowej przygotowali dla swoich rodziców przedstawienie z okazji dnia mamy i dnia taty. Na początku uczniów, rodziców i gości przywitała Pani dyrektor, kierując w ich stronę wiele miłych i ciepłych słów. Później przyszedł czas na występy artystyczne najmłodszych członków zespołu szkół. Przed rodzicami zaprezentowały się wszystkie klasy I-III oraz zerówka. Dzieci śpiewały piosenki, deklamowały wierszyki, tańczyły układy choreograficzne. Niektórzy przygotowali nawet miniteatrzyki. Każdy był w tym dniu odświętnie ubrany i prezentował się najlepiej jak tylko potrafił. Występ przed mamą i tatą był przecież nie lada wyzwaniem! Po każdym występie rodzice nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami. Uczniowie zaś zadowoleni z aplauzu z czołem podniesionym do góry i wypiętą piersią dumnie prezentowali swój program artystyczny. Ich występy uświetniała wspaniała dekoracja, która idealnie komponowała się z uroczystym charakterem imprezy. Rodzice mieli też okazję wziąć udział w quizie muzycznym. Na zakończenie na wszystkich jubilatów czekały upominki przygotowane własnoręcznie przez dzieci.

Umieszczono: 01.06.2016 r., godz. 11.37