Pasje przyrodnicze uczniów klasy 4a

.
     Uczniowie z klasy innowacyjnej matematyczno – przyrodniczej 4A podczas lekcji przyrody prezentują swoim kolegom i koleżankom z klasy ciekawostki przyrodnicze ze świata przyrody.
     W dniu 18.05. i 19.05.2016r. uczennice klasy 4A przygotowały na lekcję prezentację multimedialną, filmiki oraz plakat o wybranych gatunkach zwierząt. W pierwszym dniu Maja Brodel i Maja Szmyd zaprezentowały uczniom z klasy „Zwierzęta dla alergika”. Dziewczynki przybliżyły zagadnienia związane z alergenami ze strony zwierząt. Pokazały również, jak wybierać pupila dla alergików. W kolejnym dniu Anastazja Rostkowska opowiedziała nam o warunkach, środowisku i trybie życia jeży. Uczennica przygotowała także plakat o jeżach pigmejskich oraz obejrzeliśmy trzy filmiki o życiu jeży w warunkach domowych.
     Lekcje były ciekawe i interesujące, pogłębiliśmy wiedzę o kolejnych gatunkach fauny.
Umieszczono: 22.05.2016 r., godz. 19.02