II miejsce pierwszoklasistów w VIII Międzyszkolnym Turnieju Gry i Zabawy na Sportowo

.
W piątek 6 maja w Szkole Podstawowej Nr 7 odbył się VIII Międzyszkolny Turniej Gry i Zabawy na Sportowo. Naszą szkołę reprezentowało 30 uczniów z klas I-III szkoły podstawowej, którzy konkurowali w rozgrywkach sportowych z uczniami innych legionowskich szkół. Jako pierwszy wystartował 10-osobowy zespół pierwszoklasistów, który już na wstępie udowodnił, że jest silną, zgraną i wysportowaną ekipą. Uczniowie z ogromną werwą i potencjałem wykonywali wszystkie ćwiczenia, zdobywając za nie chlubne II miejsce. Pośród zadań, jakie czekały zawodników były między innymi biegi z woreczkami, z piłką lekarską, przeskoki i przejścia pod ławeczką, kozłowanie, przejście przez szarfę. Dla sędziów liczył się czas i precyzja zespołów. Każdy zespół za wykonanie ćwiczeń otrzymywał stosowną ilość punktów. Nasi dzielni i wysportowani pierwszoklasiści udowodnili wszystkim zgromadzonym, że drzemie w nich duch sportu i przynieśli do Trójki zacne trofeum – prócz pamiątkowego dyplomu otrzymaliśmy wspaniały puchar. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!

Umieszczono: 10.05.2016 r., godz. 12.22