Pierwszy dzień wiosny w klasie IE

.
21 marca uczniowie klasy IE wspólnie celebrowali pierwszy dzień długo przez nich wyczekiwanej wiosny, którą wywołali głośnym i donośnym śpiewem „Maszeruje wiosna”. Każdy z pierwszoklasistów dostrzegł zmiany, jakie zaszły w przyrodzie. Niektórzy podziwiali klucze żurawi i gęsi powracających do swych miejsc lęgowych w naszym kraju, inni zaobserwowali pączkujące gałązki drzew i pierwsze kwiaty, jeszcze inni korzystali z coraz cieplejszej aury i świeżego powietrza. Nadejście wiosny u wszystkich wywołało uśmiech na twarzy, i nikt nie omieszkał zapomnieć o dniu równonocy wiosennej. Uczniowie powtórzyli wiadomości na temat cech charakterystycznych wiosny, wspólnie zaśpiewali wiosenną piosenkę oraz wykonali plakat, którym na dobre zaprosili wiosnę nie tylko do naszego kraju, lecz konkretnie w legionowskie progi. Ich szczere chęci podkreślały iście wiosenne – zielone i żółte stroje, oraz wianki na głowie.
Umieszczono: 22.03.2016 r., godz. 10.41