Jasełka w Domu Kombatanta

.
W piątek 15 stycznia 2016 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką katechetek: siostry Haliny Zdunek, pani Danuty Sikorskiej i pani Violetty Jagnieża udali się do Domu Kombatanta w Legionowie. Tam przedstawiając jasełka (widowisko o Bożym Narodzeniu wzorowane na średniowiecznych misteriach franciszkańskich) chcieli jeszcze raz zatrzymać się nad atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Wystawianie jasełek w Domu Kombatanta jest od lat tradycją naszej szkoły. Pokazana historia o narodzeniu Jezusa w Betlejem i spisku Heroda wywołała duże zainteresowanie wśród mieszkańców i pracowników domu. Nasi aktorzy doskonale wcielili się w swoje role. Widzowie grę aktorską naszych uczniów często nagradzali brawami. Jasełka przeplatane pięknymi i melodyjnymi kolędami i pastorałkami umiliły czas mieszkańcom.

Na koniec nasi uczniowie otrzymali słodką niespodziankę i serdeczne podziękowania od mieszkańców i pracowników Domu Kombatanta.

Umieszczono: 18.01.2016 r., godz. 09.02