Wycieczka klasy IIIC na koncert Filharmonii do Przedszkola Owieczka.Asia

Dnia 11.12.2015r. klasa 3c wybrała się na wycieczkę do zaprzyjaźnionego przedszkola Owieczka.Asia na warszawskim Ursynowie celem wysłuchania koncertu Filharmonii Narodowej oraz wystawienia młodszym kolegom przedstawienia jasełkowego.

Koncert, w którym wzięły udział dzieci był kolejnym z cyklu Spotkania z muzyką tym razem pt. "Czy mogą być pieśni bez słów?".

Artyści przedstawili zarówno utwory wokalno - muzyczne jak również wyłącznie instrumentalne kompozycje. Dzieci mogły się przekonać, że możliwe jest opowiedzenie o wydarzeniach, uczuciach wyłącznie przy użyciu dźwięków. Uczniowie wysłuchali wspaniałego utworu w wykonaniu śpiewaka operowego jak również różnych kompozycji skrzypcowych.

Po zakończeniu koncertu dzieci wystawiły dla przedszkolaków jasełka, które spotkały się z gorącym aplauzem.

Umieszczono: 18.12.2015 r., godz. 13.45