Kolejny partner Współpracy Międzynarodowej ZS Nr 3

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Szkoła Podstawowa Nr 3 w Legionowie rozpoczęła współpracę ze Szkolnym Punktem Konsultacyjnym im. S. Sosabowskiego przy Ambasadzie Polskiej w Hadze z siedzibą w Brunssum.

Dzięki współpracy, za pośrednictwem Internetu, będzie możliwe korespondowanie z uczniami z zagranicznej szkoły i wzajemne przesyłanie zdjęć.
Projekt współpracy ze szkołą w Brunssum umożliwi uczniom kontakt z rówieśnikami z Holandii, wymianę doświadczeń, nawiązywanie znajomości, być może nawet przyjaźni. Będą oni również mogli powspominać czas wspólnie spędzony z byłym uczniem naszej szkoły - Krzysiem.

Inicjatorką projektu jest wychowawczyni klasy III C Pani Beata Zamielska wraz z uczniami.

Umieszczono: 23.11.2015 r., godz. 20.33