Miejski Konkurs Przyrodniczy Pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

Wyróżnienie dla naszej uczennicy.
Ewelina Kwiatosz, uczennica klasy 5B naszej szkoły podstawowej, zdobyła wyróżnienie w Miejskim Konkursie Przyrodniczym Pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo „POZNAJ CIAŁO CZŁOWIEKA” dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Konkurs odbył się 18 maja br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie. W Konkursie wzięły również udział nasze uczennice z klasy 6A – Julia Łączyńska i Wiktoria Skiścim. Dziewczynki wraz z Eweliną poradziły sobie najlepiej w etapie szkolnym tego Konkursu, który przygotowała nauczycielka przyrody – pani Agata Socha. Opiekunem uczennic podczas etapu miejskiego Konkursu Przyrodniczego „POZNAJ CIAŁO CZŁOWIEKA” była pani Paulina Dudek. Gratulujemy Ewelinie bardzo serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!
Umieszczono: 22.05.2017 r., godz. 21.58