VIII EDYCJA KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „POLIGLOTA” ZA NAMI  !!!

Gratulujemy zwycięzcom....
Dnia 26 marca 2018r. odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Poliglota” pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Tego dnia sala widowiskowa w Ratuszu Miejskim gościła ponad 90 uczestników wraz z opiekunami. Uczniowie prezentowali swoje wokalne zdolności w trzech kategoriach wiekowych: klasa 1-3 szkoła podstawowa, klasa 4-6 szkoła podstawowa oraz klasa 7 szkoła podstawowa i gimnazjum. Wśród wykonawców byli soliści oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne.

Młodzi artyści prezentowali piosenki w języku angielskim, rosyjskim i francuskim. Jak zawsze konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Wykonawcy dali popis swoich zdolności muzycznych oraz językowych, które oceniło jury z Gosią Andrzejewską, wokalistką zespołu „Radioaktywny Świat”, jako członkiem honorowym.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące miejsca:

w kategorii klasy 4-6 szkoły podstawowej – soliści
zajęła  Zuzanna Mrozowska, klasa 4 B
II miejsce zajęła  Nikola Przebierała, klasa 6 B
III miejsce zajęła  Maja Szmyd, klasa 6 A

w kategorii klasy 4 – 6 szkoły podstawowej – zespoły wokalne
III miejsce zajęły
Zuzanna Mrozowska i Małgorzata Strulak, klasa 4 B

w kategorii  klasy 7 szkoły podstawowej i gimnazjum - soliści
II miejsce zajęła
Magdalena Wójtowicz, klasa 2 A gimnazjum

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się dnia 26 maja 2018r w murach Szkoły Podstawowej Nr 3 w Legionowie.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku szkolnym!

Organizatorzy konkursu
Umieszczono: 28.03.2018 r., godz. 03.47