Pomóż bezdomnym psiakom - nie bądź obojętny!

Trwa zbiórka darów w naszej szkole dla psiaków ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim.
Drodzy Rodzice i Uczniowie w naszej szkole trwa zbiórka dla piesków ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Zbiórka trwa od 4 grudnia br. do 14 grudnia br. włącznie. Można przynosić makaron, ryż, suchą karmę, puszki mięsne, na zimę potrzebne są też koce, kołdry, poduszki, ręczniki, młodym psiakom przydadzą się zabawki, podarować można także smycze, obroże, szelki, szczotki, grzebienie, szampony dla psów, podkłady higieniczne dla psów oraz środki zabezpieczające zwierzaki przed kleszczami, tabletki odrobaczające i preparaty na odpchlenie. Podarowane rzeczy przynosimy do sali 48 na drugie piętro, do p. Agaty Sochy organizatorki zbiórki.

Zróbcie pieskom prezent na nadchodzące Święta. Za okazane serce w imieniu psiaków bardzo serdecznie dziękujemy i prosimy o wsparcie tej szlachetnej akcji.

Umieszczono: 07.12.2018 r., godz. 14.02