W dniu 22 marca br. odbył się Dzień otwarty ....

W dniu 22 marca br. odbył się Dzień otwarty dla przyszłych uczniów naszej szkoły oraz dla uczniów klas czwartych. W tym dniu przygotowaliśmy szereg atrakcji dla całej społeczności szkoły oraz społeczności lokalnej. We współpracy z Radą Rodziców zorganizowany był kiermasz szkolny, na którym można było zakupić ozdoby wielkanocne przygotowane podczas warsztatów dla rodziców organizowanych w szkole, skosztować pysznych domowej roboty ciast oraz napić się wyśmienitej kawy. Oprócz tego odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci z różnych przedmiotów szkolnych: edukacji wczesnoszkolnej, matematyki, przyrody, języka angielskiego i wychowania fizycznego.
W tym dniu nastąpiła także prezentacja projektów szkolnych zrealizowanych przez uczniów gimnazjum jak i szkoły podstawowej. Zgromadzeni goście mogli podziwiać także efekty realizowanych przez nauczycieli zadań wynikających z projektu PO WER. Wieczór należał do wyjątkowo udanych. Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie do naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o szkole

Umieszczono: 26.03.2018 r., godz. 06.42