Aktualności zerówkowe

Nowa Pani – nowe dekoracje.
Chmurki, gwiazdki i zwierzątka. Takie barwne i wesołe dekoracje przywitały dzieci z grupy 0A wraz z objęciem wychowawstwa przez panią mgr Aleksandrę Baj. W minionym miesiącu dzieci sporo czasu spędziły na zajęciach z rytmiki oraz plastycznych. Uczniowie poznali kilka nowych piosenek np.: „Mydło lubi zabawę”, „Szczotka, pasta” zespołu Fasolki oraz „Literki” z cyklu piosenek Paczka Puszatka. Zajęcia z zakresu umuzykalniania nie kończą się jedynie na śpiewaniu czy grze na cymbałkach. Codziennie dzieci obcują z największymi tuzami muzyki klasycznej takimi jak: Carl Orff, Robert Schumann, Edward Grieg, Mozzart czy Fryderyk Chopin podczas seansów relaksacyjnych.
Początek roku szkolnego obfitował w słoneczne dni, dlatego spędziliśmy tak dużo czasu na spacerach i zabawach na wolnym powietrzu.

Umieszczono: 20.11.2016 r., godz. 16.09