Apel z okazji Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu 12 kwietnia br. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Ziemi..
Przedstawienie obejrzeli wszyscy uczniowie szkoły podstawowej. Apel przygotowali uczniowie z klasy 5B i 6B pod kierunkiem nauczycielki przyrody pani Agaty Sochy i nauczyciela muzyki pana Mirosława Niemczyka. Dekorację przygotowała pani Ewa Burdyńska ze swoją klasą 3C szkoły podstawowej. Z klasy 5B wystąpili: Dominika Deplewska, Jakub Graczyk, Ewelina Kwiatosz, Oliwia Leszczyńska, Konrad Miazga, Piotr Nasiłowski, Bartosz Niewiatowski, Weronika Ostaszewska, Lidia Piekutowska i Kacper Piłat. Z klasy 6B wystąpili: Faustyna Bralska, Wiktoria Chodkowska, Patrycja Karolewska, Maria Kita, Szymon Smólski i Przemysław Strulak. Przedstawienie pt.: „Aby Ziemia była czysta, piękna i zdrowa” miało na celu uświadomić uczniom, jak ważna jest nasza planeta i jak należy postępować w życiu codziennym, by chronić środowisko przyrodnicze. Przedstawienie zostało przyjęte przez widownię bardzo ciepło, uczniowie śpiewali razem z występującymi ekologiczne piosenki, na koniec młodzi widzowie wraz z nauczycielami docenili występujących gromkimi brawami. Na koniec apelu uczennica z klasy 5B Weronika Ostaszewska zaśpiewała swoją debiutancką piosenkę pt.: „Będę biec”. Piosenka Weroniki została przyjęta przez uczniów z wielkim entuzjazmem.

Umieszczono: 23.04.2017 r., godz. 20.30