Apel podsumowujący pracę uczniów klas 0 - III w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016

.
       29 stycznia 2016 r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę uczniów klas 0 - III w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016. Apel ten to czas nagród i pochwał dla tych, którzy pracowali solidnie i osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Uczniowie samorządu uczniowskiego podsumowali pracę uczniów, ich wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach szkolnych, pozaszkolnych, udział w akcjach społecznych i charytatywnych. Najwyższą frekwencją w I semestrze zdobyła klasa 3B, a największą ilość książek przeczytali uczniowie z 2B. Pani dyrektor Katarzyna Janicka pogratulowała uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu i wręczyła dyplomy oraz nagrody. Świetlica szkolna wyręczyła dyplomy i nagrody dla ,,Wzorowego świetliczaka” i ,,Mistrza savoir vivr'u”. Uroczystość poprowadzili Natalia Łączyńska i Krystian Kocoł.

Wszystkim gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!
Umieszczono: 29.01.2016 r., godz. 22.10