Zbiórka w naszej szkole dla psiaków ze schroniska w Józefowie. Pomóż bezdomnym psiakom - nie bądź obojętny!

Drodzy uczniowie i rodzice ....

Drodzy uczniowie i rodzice w naszej szkole w dniach od 30 listopada do 14 grudnia br. włącznie odbywa się zbiórka dla piesków ze schroniska w Józefowie koło Legionowa organizowana przez klasę 5B wraz z wychowawcą panią Agatą Sochą. Można przynosić ryż, suchą karmę, puszki mięsne, na zimę potrzebne są też koce, kołdry, młodym psiakom przydadzą się zabawki, podarować można także smycze, obroże, szelki, szczotki, grzebienie, szampony dla psów oraz środki zabezpieczające zwierzaki przed kleszczami, tabletki odrobaczające i preparaty na odpchlenie. Podarowane rzeczy przynosimy do sali 48, do pani Agaty Sochy. Do sal klas 0-3 szkoły podstawowej po podarowane rzeczy będą przychodzić codziennie uczniowie z klasy 5B naszej szkoły podstawowej. Bardzo prosimy całą społeczność Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie i wszystkich ludzi chcących pomóc bezdomnym psiakom o włączenie się do tej szlachetnej akcji. Zróbcie pieskom prezent na nadchodzące Święta. Za okazane serce w imieniu psiaków bardzo serdecznie dziękujemy.

Dowiedz się, jak jeszcze możesz pomóc bezdomnym zwierzakom ze schroniska w Józefowie, wejdź na stronę internetową schroniska http://jozefow.eadopcje.org/informacje/pomoc

Umieszczono: 30.11.2015 r., godz. 08.51