DRODZY UCZNIOWIE!

.

W DNIACH OD 11 KWIETNIA DO 15 KWIETNIA BĘDZIE MIAŁ MIEJSCE TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA.

NAUCZYCIELE NA LEKCJACH BĘDĄ PROWADZIĆ Z WAMI RÓŻNE ZAJĘCIA O TEMATYCE PROZDROWOTNEJ.

Drodzy Uczniowie na każdy dzień Tygodnia Promocji Zdrowia załóżcie element ubioru (np. koszulkę czy spodnie) w wyznaczonym kolorze dnia oraz w miarę możliwości na przerwach jedzcie zdrowe produkty spożywcze w danym kolorze:

Znalezione obrazy dla zapytania czerwone jabłko· poniedziałek (11.04.16r.) - kolor czerwony (w tym dniu możecie przynieść np. czerwone jabłko),
Znalezione obrazy dla zapytania banan· wtorek (12.04.16r.) - kolor żółty (w tym dniu możecie przynieść np. banana),
· środa (13.04.16r.) - kolor zielony (w tym dniu możecie zjeść np. kanapkę z sałatą czy ogórkiem),
Znalezione obrazy dla zapytania jogurt naturalny· czwartek (14.04.16r.) - kolor biały (w tym dniu możecie przynieść np. jogurt naturalny),
Znalezione obrazy dla zapytania sok pomarańczowy· piątek (15.04.16r.) - kolor pomarańczowy (w tym dniu możecie np. wypić w szkole sok pomarańczowy).

Każdy z Was kto założy element ubioru w kolorze danego dnia i przyniesie np. owoc w danym kolorze nie będzie pytany w tym dniu.

Pierwsze litery kolorów są jednocześnie pierwszymi literami wyrazów w przewodnim haśle Tygodnia Promocji Zdrowia w naszej szkole: CODZIENNIE ŻYJ  ZDROWO, BEZPIECZNIE I POGODNIE!

Harmonogram Tygodnia Promocji Zdrowia w Zespole Szkół Nr 3 w Legionowie

Umieszczono: 08.04.2016 r., godz. 09.24