Zajęcia w ramach Międzynarodowego Dnia Lasów

Chrońmy lasy....
Z racji Międzynarodowego Dnia Lasów odwiedził naszą szkołę wyjątkowy gość – Pani Dorota Rybkowska z Nadleśnictwa Jabłonna. Zajęcia odbyły się z inicjatywy nauczyciela przyrody pani Agaty Sochy. Pani Dorota przeprowadziła w dniu 20 marca zajęcia z uczniami klasy 4a, 5a, 5b i 5c naszej szkoły podstawowej. Nasz gość przekazał uczniom najważniejsze informacje o Nadleśnictwie Jabłonna, opowiedział o pracy leśnika oraz o roślinach i zwierzętach żyjących w lesie. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy w nadleśnictwie, a także jak należy sadzić las oraz jak należy zachowywać się w lesie. Na koniec spotkania pani Dorota Rybkowska odpowiadała na pytania zadawane przez uczniów. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Dziękujemy jeszcze raz pani Dorocie za przybycie i zapraszamy ponownie!
Umieszczono: 25.03.2018 r., godz. 16.13