Dzień Ziemi w naszej szkole

.

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 5B pod kierunkiem wychowawczyni pani Agaty Sochy przygotowali krótkie ale treściwe przedstawienie. Występ miał miejsce w ubiegły piątek. Obejrzeli go wszyscy uczniowie szkoły podstawowej. Przedstawienie miało na celu propagować wśród uczniów postawę proekologiczną na co dzień, uświadomić im, że należy dbać o przyrodę, nie śmiecić, oszczędzać prąd i wodę, bo Ziemia to nasz dom i mamy ją tylko jedną. Uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej pod okiem swoich wychowawców przygotowali w ramach Dnia Ziemi piękne plakaty propagujące ochronę i dbanie o naszą planetę. Uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej również wykonali plakaty na temat Dnia Ziemi. Prace uczniów widnieją na korytarzu na I piętrze.

Umieszczono: 05.05.2016 r., godz. 13.09