Zapraszamy Rodziców do zapisu!!!

Wolne miejsca w Wesołych Sówkach

Niepubliczne Przedszkole Wesołe Sówki znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej 40 dysponuje jeszcze wolnymi miejscami dla dzieci z roczników 2016 i 2017. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do tej placówki od 1.09.2020 r. zachęcamy do pilnego kontaktu z KZB Legionowo. Przedszkole Wesołe Sówki funkcjonuje na legionowskim rynku już od 2016 roku. W ciągu tego czasu zdążyło wyrobić swoją markę jako placówka o wysokiej jakości usług. Dzieci mogą korzystać z szerokiego wachlarza zajęć oferowanych przez przyjazną i cyklicznie dokształcająca się kadrę. W przedszkolu realizowane są liczne projekty i konkursy. Wyróżnikiem jest ogród kwiatowy i warzywny, o który dbają przedszkolaki pod okiem swoich opiekunów. Chętnie podlewają i obserwują rośliny. Opłaty w „Sówkach” też są atutem tej jednostki. Rodzic nie ponosi opłat za pobyt w godzinach od od 8.00 do 13.00 natomiast płaci jedną złotówkę za każdą godzinę w przedziale od 7.00 do 8.00 oraz 13.00 do 17.00. Koszt wyżywienia to 17,5 za dzień.

Szczegóły dotyczące zapisu dziecka do przedszkola Wesołe Sówki można uzyska pod linkiem: https://kzb-legionowo.pl/uslugi-kzb/przedszkole/, telefonicznie 227664722 (w godzinach pracy KZB Legionowo, oraz mailowo: info@kzb-legionowo.pl

Umieszczono: 13.08.2020 r., godz. 10.22