Szanowni Rodzice,

możliwość potwierdzania woli zapisu dziecka do przedszkola/szkoły podstawowej została zakończona 15-04-2024 godz. 16:00.

W dniu
17-04-2024 godz. 10:00 w przedszkolach/szkołach podstawowych zostaną opublikowane listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Wyniki rekrutacji można również sprawdzić po zalogowaniu się na konto dziecka, utworzone podczas rejestracji wniosku.

Uwaga!
od
17-04-2024 trwa etap procedury odwoławczej. Wnioski o wydanie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka oraz odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej można złożyć w formie elektronicznej lub papierowej w przedszkolu/szkole podstawowej.

Przypominamy, że rodzice / opiekunowie prawni dzieci, które nie zostały przyjęte mogą:

• wnioskować do komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do przedszkola w terminie 3 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych,

• wnieść do dyrektora przedszkola/szkoły odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej w terminie 3 dni od dnia otrzymania uzasadnienia.

• Na rozstrzygnięcie dyrektora przedszkola / szkoły służy skarga do sądu administracyjnego.

Szczegółowy harmonogram oraz zasady rekrutacji dostępne są w menu po lewej stronie.