Ic zdobyła nagrodę w Czyściochowej Akademii!

Wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy i prosimy o kolejne głosy w II odsłonie konkursu :).
Z ogromną przyjemnością informujemy, że pierwszaki z klasy Ic zdobyły nagrodę w postaci edukacyjnych gier planszowych w I odsłonie konkursu Czyściochowej Akademii :) Pierwszoklasiści wykonali piękne i pomysłowe prace plastyczne na temat higieny jamy ustnej i nosa, spośród których wyłoniono pięć najciekawszych prac. Prace te zostały zgłoszone w konkursie i od 1 do 31 marca Legionowianie i nie tylko oddawali codziennie na nie swoje głosy. W rezultacie zdobyliśmy 572 głosy, zajmując 10. miejsce w konkursie :) Organizatorzy za prace w konkursie przekazali dzieciom edukacyjne gry planszowe, które czekają na uczniów w szkole :)

Umieszczono: 16.04.2021 r., godz. 07.56