Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

Gratulujemy wszystkim uczniom!.
Dnia 4 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej. Udział wzięli w nim soliści z klas I-III.

Celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, promocja młodych i uzdolnionych wykonawców, umożliwienie doświadczeń muzycznych, popularyzacja śpiewu wśród dzieci jako jednej z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu, inspirowanie do dalszych poszukiwań i doskonalenia warsztatów
Powołana komisja konkursowa w składzie: p. Anna Jaworska, p. Beata Nagel, p. Mirosław Niemczyk dokonała oceny na podstawie liczby zgromadzonych punktów przez uczestników, dobór repertuaru, umiejętności wokalne, intonacyjne, ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie oraz wartości wychowawcze prezentowanej piosenki.

Jury doceniło uczniów i nagrodziło:
I miejscem Amelię Fabisiak z klasy 3b za wykonanie utworu: „Dwa światy”,
II miejsce zajęła Julita Rozwoda z klasy 2b z utworem „Co powie tata”,
III miejsce Nadia Buczna z klasy 1a z repertuarem „Święta to czas niespodzianek”.

Wyróżnienie otrzymała Gabrysia Wiśniewska z utworem „Na Raz Na Dwa”.

Gratulujemy wszystkim uczniom!
Zarówno tym nagrodzonym, jak i tym, którzy otrzymają tylko dyplom uczestnictwa.

Umieszczono: 06.12.2019 r., godz. 08.10