KONKURS MITOLOGICZNY

W czwartek, 28 lutego troje uczniów zdobyło dla naszej „Trójki” trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie historyczno – literackim „W kręgu mitów i legend”!.
Trzy razy trzy…
W czwartek, 28 lutego  troje uczniów zdobyło dla naszej „Trójki” trzecie miejsce
w Powiatowym Konkursie historyczno – literackim „W kręgu mitów i legend”!
Antonina Pawłowska z kl.5a, Melania Skiścim z kl. 5d i Konrad Franczewski z kl. 6b popisali się swoją pasją czytelniczą, wiedzą o świecie starożytnych Greków i Rzymian oraz talentem oratorskim i artystycznym. W trzyczęściowym konkursie rozwiązali zadania testowe, zaprezentowali zredagowany zespołowo tekst, wykonali i przedstawili swoją pracę plastyczną. Konkurs na każdym etapie był nie tylko pasjonującą rywalizacją drużyn z poszczególnych szkół, ale też znakomitą formą kształcącej, twórczej zabawy. Sympatycznej atmosferze konkursu sprzyjał wystrój pięknych sal filii Muzeum Historycznego, w których odbywał się konkurs.
Troje uczniów naszej „Trójki” już planuje uczestnictwo w kolejnej edycji tego konkursu.
Serdeczne gratulacje dla naszych zwycięzców!
Łucja Marta Goździewska
Umieszczono: 05.03.2019 r., godz. 19.03