Goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej św. Rity w Legionowie

W dniu 3.12.2018 r. odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W murach naszej szkoły gościliśmy uczestników, opiekunów i terapeutów Warsztatu Terapii Zajęciowej św. Rity w Legionowie..
i terapeutów Warsztatu Terapii Zajęciowej św. Rity w Legionowie.
Goście przedstawili sztukę XIX-wiecznej pisarki - Gabrieli Zapolskiej pt: Moralność pani Dulskiej. Uczniowie naszej szkoły byli zachwyceni zaprezentowanymi umiejętnościami aktorskimi co wyrazili gromkimi brawami.
W programie wystąpili również uczniowie naszej szkoły, którzy zaprezentowali wiersze i piosenki dotyczące tolerancji wobec osób niepełnosprawnych.
Umieszczono: 04.12.2018 r., godz. 20.51